У Новій Каховці є місце, де завжди опікуються людьми, які потребують сторонньої допомоги

Одним з головних завдань міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради Херсонщини є організація та проведення соціальної роботи із соціально незахищеними верствами населення, які опинилися у складних життєвих обставинах. 

Як повідомила редакції Online НК керівник центру Наталія Корсакова, фахівці із соціальної роботи шляхом виявлення, вивчення проблем, у результаті складання акту оцінки потреб сім’ї на кожну дитину окремо, планують у подальшому та визначають методи надання допомоги.

Хоча кризовими сім’ями робота спеціалістів не обмежується, до центру звернутися може будь яка особа, яка потребує дієвої поради у проблемі, з якою впоратися самостійно не може.

Станом на 16 жовтня 2020 року на консультацію звернулося 162 особи та отримали допомогу з питань, що належать до компетенції фахівців із соціальної роботи. Доступність, конфіденційність, захист прав людини та найголовніше – відповідальність за дотримання правових та етичних норм під час надання допомоги є основним у роботі з клієнтом.

МЦСССДМ це спеціальний заклад, що покликаний допомагати людям, які потрапили у складні життєві обставини і потребують сторонньої підтримки тому, якщо Вам відомо про родину, яка потребує соціальної допомоги, звертайтесь за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5.