1 жовтня розпочинається призов громадян на строкову військову службу

16 вересня військовий комісар Нової Каховки, що на Херсонщині, підполковник Дмитро Самойлов видав наказ №86, згідно з яким буде проводитись осінній призов новокаховчан на військову службу, повідомляє Online НК.

Призов юнаків віком 18-27 років триватиме з 1 жовтня по 31 грудня 2020 року. Усі, хто підлягає призову, зобов’язані прибути на призовну дільницю у встановлений у повістці час і з особистими документами за адресою: вул. Героїв України, 8.

Ті, хто не отримав особисту повістку, зобов’язаний прибути до міського військового комісаріату до 1 жовтня та мати при собі документи, що посвідчують особу.

У військкоматі зазначають: громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються з повісткою, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Нагадаємо, що коронавірус не стане перешкодою для служби молодих людей в лавах української армії. Призову підлягають хлопці від 18-27 років, які не мають підстав для відстрочки або звільнення від армії (здобуття освіти, стан здоров’я та інше).

Для тих, у кого немає освіти, термін служби складе 18 місяців. Ті юнаки, які мають ступінь бакалавра або магістра, проведуть в армії 12 місяців.

Військовослужбовці строкової служби не залучаються до участі в операції Об’єднаних сил на Донбасі.