Нова Каховка вшановує своїх земляків – учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У Новій Каховці, що на Херсонщині, сьогодні проживає 46 ліквідаторів І категорії, 63 ліквідатори ІІ категорії, 18 ліквідаторів ІІІ категорії та 15 вдів ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Про це Online НК повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради.

На жаль, у зв’язку зі складною ситуацією у державі питання фінансування чорнобильських програм залишається відкритим.

З обласного та місцевого бюджетів виділяються кошти на окремі заходи з соціального захисту ліквідаторів аварії на ЧАЕС на забезпечення безплатними ліками за рецептами лікарів та на послуги з безкоштовного зубопротезування.

У поточному році оздоровлено за направленнями на санаторно-курортне лікування 8 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, призначено та виплачено грошову компенсацію замість путівок для 12 осіб.

14 грудня ми по праву можемо назвати Днем героїв. Ми у вічному боргу перед Вами, хто ціною свого здоров’я і свого життя врятував усіх нас, країну, людство від ядерного вогню.

Низький Вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків аварії. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, великої удачі, шани і щирої поваги від держави і людей. А усім, хто через хвороби, спричинені радіацією, не дожив до цього дня – вічна та світла пам’ять…