Привітання міського голови Володимира Коваленка до 55-річчя Новокаховського вищого професійного училища

17 червня – 55 років Новокаховському вищому професійному училищу

Новокаховське вище професійне училище сьогодні – це престижний професійно-технічний навчальний заклад Херсонської області. А починалася історія навчального закладу у далекому 1966 році, коли молодому місту, яке стрімко росло, необхідні були фахівці будівельних професій – муляр-монтажник, тесляр, штукатур-лицювальник, арматурник-електрозварник.

За час свого існування Новокаховське вище професійне училище підготувало тисячі кваліфікованих фахівців своєї справи, які разом із дипломами отримали путівку в життя. Його випускники працюють не тільки на Херсонщині, а й за її межами. Серед випускників училища – успішні керівники, бізнесмени, відомі спортсмени, громадські діячі.

Нині колектив училища – це чудові викладачі та майстри виробничого навчання, висококласні професіонали, освічена й талановита молодь, яка переймає від старшого покоління усі кращі надбання.

З нагоди 55-річчя з часу створення навчального закладу прийміть, шановні викладачі та майстри виробничого навчання, працівники училища, студенти найсердечніші вітання і побажання здоров’я, щастя, миру і злагоди, творчої наснаги, мудрості, достатку, родинного затишку, любові та великого щастя!

Щира вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, добро і щедрість душі. Хай ваш досвід та ентузіазм, любов до праці ще багато років слугують підготовці кваліфікованих кадрів.