Всесвітный день туалету відзначили у десятій школі Нової Каховки

Є свята, які викликають посмішку у більшості населення планети своєю назвою або спрямованістю. До таких подій можна з упевненістю віднести і це. У 2002 у світі відзначили вперше Всесвітній день туалету (англійською – World Toilet Day). Це добре розуміють учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Новокаховської міської ради, що на Херсонщині. У співпраці з керівником міської громадської екологічної  організації «МАМА-86-Нова Каховка» Таісою Козак у школі пройшли виховні години на тему «Правила особистої гігієни – запорука здорового способу життя».

Оригінальне і  веселе, але і з глибоким підтекстом свято для всіх. Всесвітній День Туалету був заснований у  Сінгапурі. До речі, і місце проведення конференції було обрано не випадково: держава Сінгапур сьогодні славиться чистотою відхожих пристосувань, бездоганністю громадських туалетів.

На уроках «Основ здоров’я» вчителі повторили правила особистої гігієни учнів. Шкільна медична сестра з учнями початкової школи провела цікаву пізнавальну бесіду, під час якої  учні повторили правила користування туалетом та правила «чистих рук».

Протягом цього навчального року завдяки виконкому Новокаховської міської ради, комунальним підприємствам  міста, батькам школи відремонтовано санвузли у початковій школі, замінено бачки, умивальники, питні фонтанчики, виділено кошти на ремонт санвузлів середньої та старшої школи.

Вітаємо  усіх із цим святом! Адже як добре, що ми сьогодні можемо користуватися цим благом цивілізації.

Поділіться цим:
Останні новини:  
    Google-реклама:  
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial