У Новій Каховці відбудеться «Таврійський туристичний конгрес 2021»

20-22 травня у Новій Каховці, що на Херсонщині, планується проведення традиційного, восьмого за рахунком «Таврійського туристичного конгресу 2021».

Про це редакції Оnline НК повідомив керівник КП «Агенція регіонального розвитку» Вячеслав Костенюк.

Организаторами конгресу виступають КП «Агенція регіонального розвитку»  Новокаховської міської ради та громадська організація «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад».

Шановні учасники туристичної сфери, працівники органів місцевої та обласних адміністрацій, ЗМІ, активісти! Запрошуємо взяти участь у VІІ Таврійському Туристичному Конгресі, який є ключовою подією в сфері туризму на Півдні Таврії ось уже восьмий рік поспіль.

Як завжди ми пропонуємо вам разом з нами зробити крок на випередження – побудувати систему для звершень у сфері туризму у вашій громаді.

Цьогоріч ми пропонуємо вам максимально практичний Конгрес, а це значить:

 1. ПЛЕНАРНА ЧАСТИНА з найкрутішими футурологами і спеціалістами туризму та економіки в Україні: Мар’яна Олеськів, Дмитро Нальотов, Олександр Файнін, Андрій Длігач – 20 травня.
 2. КЛАСТЕРНА МОДЕЛЬ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ НА ПРИКЛАДІ КЛАСТЕРУ «СОЛЯНА ДОРОГА» – це практичний тренінг для всіх, хто точно знає, що у вашому житті і у вашій громаді туризм є одним з ключових шляхів і ви бажаєте створити стабільну систему у партнерстві і взаємовигоді. Тривалість 1,5 днів. 20-21 травня.
  Тренери: Тетяна Тимошенко і Павло Бабенко.
 3. ТУРИЗМ – ЦЕ ЕКОНОМІКА – практична панель, де 100% будуть кейси, приклади і методики для того, аби туризм вам приносив прибутки. 20 травня.
  Спікери: Олександр Лієв, Анна Романова, Ігор Лепьошкін, Олександр Файнін.
 4. РОАД-ШОУ – де ви скуштуваєте і відчуєте найкраще, що є на Херсонщині, тут зібрані всі родзинки туристичних локацій Східної Таврії, котрі ви відвідуватимите протягом 2,5 днів.
  20.05 – екскурсії Новою Каховкою
  21.05 – тур правобережною Херсонщиною
  22.05 – тур лівобережною Херсонщиною.

Сайт – https://www.arr.ks.ua/ttk2021/

Повна попередня програма – https://drive.google.com/…/1XwgGdvFpirG5ch2deJ0…/view…

Реєстрація – https://forms.gle/CHH4tAVagxHvzEtV6

Ми щиро віримо, що Україна – найкраща країна, а Південь – найсонячніше місце, де просто МАЄ БУТИ ТУРИЗМ. Давайте зробимо це разом.

Остаточну програму буде надіслано всім, хто зареєструвався в травні.

Для партнерства, спонсорства Таврійському туристичному Конгресі – пишіть на пошту payrmiy@gmail.com або звертайтесь за телефоном +38 (050) 318-16-81
Питання щодо програми і участі +38 (095) 946-01-58

Соорганізатори:
Херсонська обласна державна адміністрація, Новокаховська міська рада, ГО “Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад”.