20 тис мешканців Новокаховської громади отримали щеплення від COVID-19

Станом на 20 вересня фахівці мобільних бригад та стаціонарних постів КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” зробили щеплення 20038 мешканцям громади.

Першу дозу вакцини проти COVID-19 отримали 11899 осіб. Повний курс вакцинації пройшли 8139 людей. Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор  Центру Олена Ходорковська.

Вона також поінформувала, що минулими вихідними провакциновано 154 мешканців громади. Триває вакцинація освітян та медичних працівників. Станом на 20 вересня всього щеплення від COVID-19 зробили:

  • 1321 (83%) педагогічних працівників;
  • 216 (36,8%) медичних працівників ЦМЛ;
  • 152 (97%) медичних працівників “ЦПМСД м. Нова Каховка”.

В області вже використано понад 290 тисяч доз вакцин від коронавірусу. Більше 11 млн щеплень від COVID-19 уже зроблено в Україні!

Принагідно Олена Ходорковська нагадала, що центр вакцинації знаходиться на другому поверсі поліклініки, працює всі дні, включаючи вихідні (субота – неділя – з 10:00 до 17:00). Крім того, якщо на будь-якому підприємстві є 15 і більше бажаючих провакцинуватися, для зручності організовується виїзд мобільної бригади.

Наразі в наявності є такі види вакцини – Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech), та Comirnaty (Pfizer-BioNTech). Усі вакцини схваленні та рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров’я та мають ефективність до 95%.

Вірус COVID-19 постійно мутує, а випадки коронавірусної хвороби, викликаної новим штамом Дельта, вже зафіксовано на Херсонщині. Тому лише своєчасно зроблене щеплення від COVID-19 може уберегти вас та близьких від нової хвилі інфекції.

Не ризикуйте здоров’ям своїм та своїх близьких.

Щоб захистити себе та інших від інфікування необхідно:

  • використовувати захисні маски,
  • користуватися антисептиками,
  • мити руки,
  • тримати дистанцію.