21 грудня Державна служба зайнятості святкує 30-ту річницю від дня утворення

За 30 років послугами служби зайнятості скористалися 37 млн. українців. Нове робоче місце за сприяння служби знайшли понад 20 млн громадян. Підприємцями стали 397 тисяч колишніх безробітних. Види діяльності, в яких вони започаткували власну справу, найрізноманітніші: сфера послуг, торгівля, вирощування ягід, ковальство, фермерство, виготовлення крафтових сирів та солодощів.

Так само непростий, насичений подіями шлях становлення і розвитку пройшов Новокаховський Міський центр зайнятості. Працівники центру отримали безцінний досвід роботи в сфері соціального захисту населення від безробіття. Ваша місія в суспільстві – одна з найважливіших, найвідповідальніших – нести добро, світло і надію в чиюсь долю, допомога ти тим, хто потрапив у нелегку життєву ситуацію, втратив роботу, знайти своє місце в житті.

Завдяки вашій самовідданій праці члени нашої громади повертаються до продуктивної зайнятості. Допомагаючи їм справитися з нелегкими життєвими обставинами, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства, реалізацію активної соціальної політики.

Шановні працівники Міського центру зайнятості!
Щиро вітаю вас зі святом!

Бажаємо вам мирного неба, міцного здоров’я, добра і благополуччя, щедрої долі, злагоди й достатку в родинах, зваженості, мудрості, творчого пошуку та невичерпної енергії в роботі!

Міський голова Володимир Коваленко