Розенко сказав, кому і на скільки підвищать виплати

РозенкоПісля підвищення прожиткового мінімуму зросте понад 80 видів соціальних виплат.

Про це міністр соціальної політики Павло Розенко написав у Фейсбуці. «До Верховної Ради України у найближчий тиждень надійде урядовий проект змін до державного бюджету України на 2015 рік, де, зокрема, буде внесена пропозиція підвищити з 1 вересня 2015 року прожитковий мінімум в Україні. Як наслідок такого рішення будуть відповідно збільшені розміри мінімальної пенсії та мінімальної зарплати. Загалом через збільшення прожиткового мінімуму зросте й понад 80 видів соціальних виплат, допомог, компенсацій, стипендій тощо», – зазначив він.

Розенко вказав, що з 1 вересня прожитковий мінімум на місяць на одну особу становити 1330 гривень, для дітей до 6 років – 1167, для дітей віком від 6 до 18 років – 1455 грн, для працездатних осіб (мінімальна зарплата) – 1378 грн, для осіб які втратили працездатність (мінімальна пенсія) – 1074 грн.

«Підвищення соціальних стандартів торкнеться понад 12,5 млн. наших співгромадян. Додатково на ці цю мету Уряд зміг мобілізувати близько 10 млрд. грн», – наголосив міністр.