У Новій Каховці у День друзів засідав бібліотечний клуб

У Новій Каховці, що на Херсонщині, у центральній міській бібліотеці відбулось засідання клубу шанувальників поезії «У колі друзів».

Про це редакції Online НК повідомили у відділі культури і туризму територіальної громади.

Сама назва клубу нібито змусила покликати учасників саме у Міжнародний день друзів – 9 червня на зустріч «Лише другові ти серце відкриваєш».

«Хороші друзі дістаються тому, хто сам уміє бути хорошим другом» – цей вираз Ніколо Макіавеллі, італійського письменника, філософа і політичного діяча епохи пізнього Відродження, не втрачає актуальності повсякчас і став найкращим месенжем на засіданні клубу.

Тепла та невимушена атмосфера заходу сприяла тому, що всі, хто приєднався до цього заходу, із задоволенням брали участь у іграх та конкурсах, читали вірші та співали пісні, звичайно ж, присвячені святу, яке завжди викликає лише світлі відчуття та емоції.

Неабиякий резонанс викликав тест «Чи приємно з вами спілкуватися?». Це був корисний привід замислитись, як саме бачать нас люди зі сторони.

Особливо розчулили учасників клубу вірші, присвячені один одному – завжди приємно розуміти, що тебе не лише розуміють, долучаються до твого життя, а й вважають справжнім щирим та добрим другом.

Леся Левчук та Віталій Дарибогов познайомили друзів зі своїми останніми книжками, що вийшли друком у Друкарні «ПІЄЛ». В них також знайшлося місце для віршів про унікальні і безмежні людські взаємини, що називаються таким знайомим і звичним словом «дружба».

Фахівці стверджують, що бачитися з друзями дуже корисно для здоров’я, бо сплеск позитивних емоцій завжди сприяє психологічній розрядці. А для цього треба зовсім небагато зусиль – просто приділити увагу близьким.
Захід відбувся із дотриманням усіх карантинних вимог.