На Херсонщині створюють комфортні та безпечні умови відпочинку на курортах

Вчора, 14 червня, на традиційному селекторному засіданні, яке провів очільник Херсонщини Сергій Козир, обговорили стан готовності  місць масового відпочинку на водних об’єктах до функціонування у літній період.

Наразі, саме це питання  – одне із ключових для всієї команди облдержадміністрації. Тож, як зауважив голова ОДА, головне завдання створити максимально безпечні умови для кожного відпочивальника.

Детальніше з цього питання  прозвітував заступник голови обласної державної адміністрації Микола Якименко:

«Упродовж  курортно-туристичного сезону, особливу увагу буде приділено не лише організації та функціонуванні пляжних територій, а й дотримання протипожежної безпеки, створенню інклюзивного простору, дотриманню санітарних та екологічних норм. Окремо зазначу, всі проблемні питання неодноразово розглядались на нарадах при облдержадміністрації починаючи ще з січня. Запевняю, це питання на особливому контролі».

За інформацією  ГУ ДСНС у Херсонській області з кожним роком відбувається зменшення визначених органами місцевого самоврядування кількості місць масового відпочинку на воді. Так наприклад, у 2018 році їх було 226 , наразі – 107.

Із року в рік не вирішується питання із створення комунальних аварійно-рятувальних пунктів смт Лазурне, с. Залізний Порт, с. Приморське, с. Хорли. На жаль, з початку року на водоймах області вже загинуло 7 осіб.

Під час селекторної наради було надано доручення головам РДА взяти на особистий контроль організацію на підпорядкованих територіях  виконання завдань, пов’язаних із проведенням  в області курортно туристичного сезону. А також організувати належну роботу місцевих міжвідомчих комісій із залученням фахівців органів державного нагляду, зокрема Держпродспоживслужби, ДСНС, ДПС, ДФС, Національної поліції, Держпраці,  архітектурно-будівельної інспекції, екологічної інспекції, прикордонного  загону та інших органів для спільного проведення обстежень та перевірок.

Сайт Херсонської ОДА