30 червня святкує 40-літній ювілей Новокаховський приладобудівний фаховий коледж

40 років для історії – це лише мить. Але для навчального закладу – це роки наполегливої роботи, пошуків, творчих ідей, випробувань на міцність.

У 1981 році навчальний заклад мав забезпечити одне з провідних підприємств галузі – завод «Сокіл» – висококваліфікованими кадрами робітників. За ці роки навчальний заклад довів, що здатний іти вперед навіть у найскладніші часи, готовий вирішувати найважчі завдання, не зупинятися на досягнутому, прямувати до нових вершин.

Сьогодні Новокаховський приладобудівний фаховий коледж здійснює підготовку фахівців за спеціальностями: «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Телекомунікації та радіотехніка», «Комп’ютерна інженерія», «Інженерія програмного забезпечення».

Щиро вітаю педагогів, студентів, технічних працівників Новокаховського приладобудівного фахового коледжу з ювілеєм!

Висловлюю слова вдячності колективу викладачів за ваш внесок у розвиток освітньої галузі та виконання важливої справи підготовки висококваліфікованих фахівців, від яких залежить майбутнє нашої країни.

Переконаний, що ви і надалі будете зберігати та примножувати традиції свого коледжу. Натхнення вам, успіхів у вашій роботі, професійного зростання.

Від усієї душі бажаю, щоб ваш прекрасний навчальний заклад процвітав і розвивався. Нехай розкриваються сотні талантів і реалізуються потенційні можливості всіх учнів.
Щиро бажаю, щоб тут завжди панувала світла й радісна атмосфера, щоб сюди поспішали за вірними знаннями, захоплюючими заняттями і цікавими заходами, щоб тут панували дружба і повага.

Бажаю всім міцних сил і здоров’я, добробуту і щастя, мирного неба! З ювілеєм!

Міський голова Володимир Коваленко