У Новокаховській громаді відбулись заходи до Всесвітнього дня доброти та Міжнародного дня толерантності

У Новій Каховці до Всесвітнього дня доброти та Міжнародного дня толерантності у бібліотеках міста пройшли тематичні заходи для читачів.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі культури і туризму територіальної громади.

Годину-обговорення «Простір толерантності» для учнів 10-го класу ліцею «Спектр» провели бібліотекар міської бібліотеки для дітей та юнацтва Марія Федотова та бібліотекар ліцею Наталя Верішко.

Учасникам бесіди нагадали що таке толерантність та з яких компонентів вона складається. Розуміння й повага один до одного, терпіння, підтримка, милосердя, чуйність, співчуття, любов, розуміння – все це необхідні вміння толерантного спілкування.

Учнівська молодь жваво обговорювала прояви толерантності у сучасному житті, визнавали свої слабкі місця, демонструючи риси толерантної людини сьогодення.

У Новолагерській сільській бібліотеці, з нагоди Всесвітнього дня доброти, для дітей середнього шкільного віку бібліотекарі провели літературний промінь «А доброта, як сонце на світанку».

Провідний бібліотекар Лідія Балюк на прикладах художніх історичних творів, притч, легенд познайомила школярів з історією виникнення цього свята, навчила дітей аналізувати вчинки героїв, відрізняти добро і зло. Особливу увагу приділила проблемі впливу інтернету і телебачення на формування моральних якостей підлітків. Запропонувала, як альтернативу, читати дійсно добрі і цікаві книжки, що були представлені на книжковій виставці-інсталяції «Уроки доброти».

В міській бібліотеці для дітей та юнацтва також пройшов захід до Міжнародного дня толерантності – БібліоТус@: Рефлексія «Запалимо вогник толерантності».

Творчі програвання різних життєвих ситуацій з художніх творів допомогли дітям зануритися у світ інших людей та спробувати мислити без стереотипів.

Можна впевнено стверджувати, що юне покоління дійсно дуже толерантне, бо щире і відкрите цьому світові.

Сподіваємося, що вогник толерантності, який так природно палає у юних серцях, не погасне від байдужості і несправедливості дорослих.