9 листопада у Новій Каховці відзначають професійне свято працівників культури та аматорів народного мистецтва

До більш ніж 250 працівників закладів культури Новокаховської територіальної громади звертається начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна:

Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Культура – це не робота, а місія, яка несе добро та красу.

Свято об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто день у день веде величезну просвітницьку роботу.

Люди, в культурі, особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей.

Нова Каховка має своє обличчя, неповторну ауру і славу культурного, квітучого, зеленого міста. В цьому є частинка кожного із Вас, мої дорогі колеги, завдяки талантам, любові до професії та наполегливій праці музикантів, культорганізаторів, театральних діячів, хореографів, бібліотекарів, музейних працівників, а також тих, хто створює  красу своїми руками: майстрів і майстринь, художників та інших талановитих людей,   які  формують унікальний культурний простір, що об’єднує громаду.

Дякую вам за вашу працю! Саме ви вмієте повести за собою і дорослого, і дитину у світ прекрасного, та відіграєте головну роль у збереженні духовної спадщини.

Міцного вам здоров’я, сил та енергії для нових творчих звершень, людської шани і вдячності! Від усього серця вітаю Вас із професійним святом! Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!