Адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам в період карантину перерахують автоматично

Про особливості застосування вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 491 «Про внесення змін до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» у зв’язку з продовженням карантину Online НК розповіли в Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради Херсонщини.

Постановою встановлено, що у разі коли поточний шестимісячний строк грошової допомоги закінчився в період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARA-CoV-2, та протягом 30 днів з дня відміни карантину, строк виплати грошової допомоги в раніше встановленому розмірі продовжується на період карантину та на один місяць після його скасування без звернення особи до органу соціального захисту населення за місцем фактичного проживання.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 р. № 956 дію карантину продовжено до 31 грудня 2020 р.

Тому, внутрішньо переміщеним особам не потрібно звертатися до УПСЗН за подовженням виплати  щомісячної адресної допомоги під час карантину. Виплата зазначеної допомоги  в раніше призначеному розмірі буде проведена автоматично.

За додатковою інформацію з питання призначення адресеної допомоги внутрішньо переміщеним особам звертайтеся, будь ласка,  до управління праці та соціального захисту населення за тел.(05549) 5-48-55.