Аматорам Народно-драматичного театру Берислава допомогли благодійники Херсонщини

Народно-драматичний театр у Бериславі функціонує понад 100 років та є місцевою гордістю. В арсеналі аматорів нараховується декілька вистав різного жанру.

Представники Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голови однойменної з фондом партії Геннадія Лагути передали Народно-драматичному театру центру культури та дозвілля імені Тараса Шевченка Бериславської міської ради два сучасні набори безпровідної гарнітури. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Це мікрофони, які надягають на голову і дозволяють звільнити руки ведучих чи артистів.

«Відтепер наші виступи стануть більш компактними та мобільними. До того ж якість звуку з цією апаратурою теж значно покращиться. І все це, безумовно, відкриває для нашого творчого колективу нові можливості та перспективи розвитку. Тому ми дякую Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голові однойменної з фондом партії Геннадію Лагуті за допомогу в матеріально-технічному оснащенні нашого закладу», – розповідає директор Бериславського центру культури та дозвілля ім. Т. Шевченка Яна Яковлєва.

«Сприяння розвитку творчих колективів нашого регіону є невід’ємною частиною політики нашої команди. Адже це не лише підтримка культурно-мистецького виховання, а й допомога у розкритті творчого потенціалу нашого населення. І безумовно для того, аби сьогодні артисти різних жанрів виступали на гідному рівні одного лише бажання замало, бо сучасний технічний прогрес потребує відповідного оснащення», – наголосив голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута.