Ангеліна Калініна на шляху до фіналу кваліфікації Вімблдону здолала російську тенісистку

Сьогодні, 24 червня, вихованка тенісної школи Нової Каховки Ангеліна Калініна вперше у спортивній кар’єрі пробилася у фінал кваліфікації на Вімблдонському турнірі.

У матчі другого кола новокаховчанка, посіяна під 14 номером, завдала поразки росіянці Анастасії Гасановій: 3-6; 6-1; 6-2. Про це повідомляє Online НК.

Калініна в стартовому сеті зробила брейк на подачі росіянки і впевнено повела з рахунком 2:0. Але Гасанова виявилась “міцним горішком” і після шести геймів рахунок зрівнявся – 3:3. Російська спортсменка збільшила тиск і взяла три гейми підряд. Таким чином сет закінчився з рахунком 6:3 на користь Гасанової.

Але в плани Калініної на цей турнір не входив програш від спортсменки зі значно нижчим світовим рейтингом (№ 170 WTA). В подальшому Ангеліна проявила спортивний характер і два сети підряд виграла зі значною перевагою над супротивницею.

Поєдинок тривав 1 годину 46 хвилин. Калініна реалізувала 7 з 9 брейкпоінтів, а Гасанова – 4 з 8.

У фіналі відбору Ангеліна Калініна зіграє проти ще одної представниці Росії – Віталії Дьяченко. Тенісистки раніше зустрічалися двічі і обидва матчі завершилися на користь Дьяченко.