Ангеліна Калініна розпочала новий тенісний сезон з прикрої поразки в Мельбурні

Уродженка Нової Каховки Ангеліна Калініна, яка зараз мешкає в столиці, розпочала 2022 рік з поразки на турнірі WTA Summer Set 2 у Мельбурні з призовим фондом 250 тис. дол. США.

Суперницею вихованки новокаховської тенісної школи стала представниця Данії, шоста сіяна Клара Таусон, яка випереджає Калініну на вісім позицій у рейтингу WTA, повідомляє Online НК.

Двосетовий поєдинок тривав годину та 37 хвилин і закінчився на користь Таусон – 2:0 (7:5, 6:3).

У першому сеті Калініна була близькою до перемоги. За рахунку 2:2 українська тенісистка взяла три поспіль гейми, перебуваючи в кроці від перемоги в першій партії. Проте усі п’ять наступних геймів закінчилися перемогами данської тенісистки.

Другий сет Калініна розпочала з програного гейму на власній подачі. І хоча згодом відігралася, дозволила Таусон знову вийти вперед за рахунку 2:2.

У підсумку Калініна не змогла переломити хід подій у матчі. За рахунку 3:5 українка дозволила суперниці з другої спроби реалізувати брейк-поїнт та програла поєдинок.

Наступний поєдинок Ангеліна Калініна проведе на турніру WTA250 в Аделаїді.

Змагання відбудуться під час другого ігрового тижня в Австралії – з 10 до 16 січня 2022 року.