АТ “Херсонобленерго” пропонує свої послуги електропостачальника за вільними цінами

Як повідомили Online Нова Каховка в адміністрації АТ “Херсонобленерго”,  31 грудня 2020 року згідно з положеннями пункту 13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон) універсальні послуги надаються бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт.

З 01 січня 2021 року право на отримання універсальної послуги матимуть виключно побутові споживачі та малі непобутові споживачі з потужністю електроустановки до 50 кВт.

Всі інші споживачі повинні обрати електропостачальника за вільними цінами, у тому числі таким електропостачальником може бути електропостачальник, який забезпечував універсальну послугу, і укласти з ним договір про постачання електричної енергії споживачу.

Споживач має право на вибір комерційної пропозиції.

Враховуючи що АТ “Херсонобленерго” безпосередньо надає послуги з розподілу та має великий досвід роботи в сфері електроенергетики, пропонуємо Вам, при виборі комерційної пропозиції, оплату за послуги з розподілу здійснювати Оператору системи розподілу.

При цьому, у разі не обрання споживачем завчасно (до 31 грудня 2020 року) електропостачальника, постачання електричної енергії на об’єкти буде здійснюватися постачальником «останньої надії» протягом періоду, що не перевищує 90 днів починаючи з 01.01.2021р.