АТ «Херсонобленерго» через борги припиняє енергопостачання гуртожиткам Нової Каховки

Оператор системи розподілу АТ «Херсонобленерго» на вимогу постачальника змушений припинити розподіл електроенергії на об’єкти Комунального підприємства «Новокаховський гуртожиток», а це адміністративні будівлі підприємства та гуртожитки.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на прес-центр товариства.

АТ «Херсонобленерго», як оператор системи розподілу, зобов’язаний у визначений Законом України «Про ринок електроенергії» термін виконати вимогу постачальника та припинити електропостачання споживачу.

Відновити електропостачання оператор системи розподілу зможе лише після відповідного звернення від постачальника.

АТ «Херсонобленерго» закликає керівництво комунального підприємства залагодити всі проблемні питання з постачальником електроенергії, і вирішити їх в рамках своїх повноважень.

Від редакції. Як повідомив Online НК директор КП «Новокаховський гуртожиток» Андрій Калита, загальна сума боргу складає 1 554 749 грн. У розрізі гуртожитків:

  • Горького, 48 – 269 тис 053 грн;
  • Таврійська, 8 – 117 тис 980 грн;
  • Перемоги, 3 – 458 тис 488 грн;
  • Дружби, 51 – 208 тис 137 грн;
  • Букіна, 50 – 167 тис 945 грн;
  • Світлова, 2 – 251 тис 790 грн;
  • Букіна, 72 – 80 тис 856 грн.

Також кореспондент видання звернувся за коментарем до заступника міського голови Леніоніда Чурсинова. Він повідомив, що влада знає про наміри АТ «Херсонобленерго», але накопичені борги мешканці гуртожитків повині терміново сплатити. В противному випадку відкючення відбудеться вже наступного понеділка і влада вимушена буде звернутися до постачальника «останньої надії». Але ціна у нього близько 6 грн за кіловат. І це в кінцевому рахунку призведе тільки до погіршення ситуації.

Окрім цього Леніонід Чурсинов повідоми, що 7 жовтня АТ «Херсонобленерго» вже відключило від електропостачання за борги гуртожиток по вул. Першотравнева, 30, де створене ОСББ. При цьому потерпають тепер і мешканці, які вчасно розраховувались за електропостачання.