Безкоштовні медичні огляди проводять у найвіддаленіших селах Херсонщини

Вчора, 11 серпня, до села Заградівка, що входить до Високопільської ОТГ, завітали херсонські фахівці, аби провести безкоштовні медичні огляди місцевого населення.

Акція проводиться у рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!», повідомляє Online НК з посиланням на соціальні мережі.

Вже традиційно оглядали людей та надавали фахові рекомендації лікар-кардіолог та лікар-невропатолог. За кілька годин активної роботи у місцевому фельдшерсько-акушерському пункті херсонським медикам вдалося оглянути понад 50 осіб.

Кожен з відвідувачів не залишився без уваги лікарів та отримав повноцінну консультацію по своїй проблемі. До того ж, медики не лише допомогли з’ясувати причини недомагання та розписали лікування, а й на місці надавали потрібну допомогу.

«Жителі наших маленьких сіл сьогодні, нажаль, не мають можливості систематично виїжджати в місто, аби своєчасно проводити медичні огляди. Приїзд медиків та ще й безкоштовний – справжній подарунок для нас всіх. Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голові партії Геннадію Лагуті за їх чуйність і впровадження таких вагомих ініціатив в життя», – староста Заградівського старостинського округу Діна Сковородко.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «Ми з вами маємо пам’ятати, що здоров’я – найцінніший скарб! Ці безкоштовні огляди наша команда проводить задля того, аби кожен з вас мав можливість перевірити стан свого здоров`я і за потреби отримати фахове лікування. Тож, не нехтуйте приїздом лікарів, дотримуйтесь їх рекомендації і продовжуйте радувати близьких своєю усмішкою».