Безпечний Інтернет для дітей – запорука позитивного психічного здоров’я

Сукупність усіх видів інформації навколо людини – це інформаційний простір, а черпаємо ми нові знання відповідно вподобань через газети, журнали, книги, радіо, телепрограми а останнім часом, найчастіше через Інтернет-сайти.

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради Херсонщини звернувся до Online НК щодо надання порад батькам, як уберегти своїх дітей від загроз, що йдуть від всесвітньої мережі.

Від самого народження діти не володіють здатністю критично мислити, цей процес формується досить тривалий період, з досвідом та формуванням особистості і все що оточує їх сприймається як норма. На сьогоднішній день діти мають змогу підтримувати мозкову активність технологічними засобами прогресу та опрацьовувати інформацію отриману через джерело глобальної інформаційної бази, що є доволі небезпечно.

Фахівці міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради проводять профілактичні заходи щодо попередження технологічних залежностей у дітей. Станом на 13 листопада поточного року на обліку центру перебуває 49 сімей (в них 88 дітей), які перебувають у складних життєвих обставинах.

Фахівцями із соціальної родини здійснюються візити у родини та з батьками і дітьми проводяться бесіди щодо ризиків безконтрольного використання комп’ютера, мережі Інтернет та мобільних телефонів. Адже школярі, в основній масі, виступають пасивним інформаційним споживачем і не можуть правильно зреагувати на матеріали з мережі.

Якщо людина з дитинства розвиватиметься та житиме в умовах сприятливого психогігієнічного інформаційного середовища їй гарантований у майбутньому гармонійний розвиток та високий рівень психічного здоров’я.