Благодійники Херсонщини для сільської малечі влаштували циркову виставу

Сьогодні, 22 травня, у селі Любимівка, що в Нововоронцовській ОТГ Херсонщини, відбулось  справжнє свято. Просто посеред населеного пункту розгорнулось яскраве шатро  Миколаївського цирку “Олександр”, відвідати який могли безкоштовно усі бажаючі.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Захід пройшов за підтримки Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!”, директора ДГ “Піонер” В’ячеслава Белова та голови однойменної з фондом партією Геннадія Лагути.

Подивитися на шоу повітряних гімнастів, жонглерів та фокусників зібралося близько 400 родин. А найбільше дитячій аудиторії до душі припав виступ клоуна Шуріка.

“Це такі спогади, які точно залишаться у пам’яті наших дітей надовго! Дякую Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” за незабутній вихідний. Впевнена, що малеча ще довго буде обмінюватися своїми враженнями, адже більшість з них була у цирку взагалі вперше!” – не приховує своїх емоцій вчитель Любимівської ЗОШ Ірина Силютіна.

“Наші діти заслуговують на дива. Тому ми вирішили впровадити таку незвичну ініціативу, аби в селах, куди зазвичай не приїжджають вистави чи атракціони, з’явився на один день цирк. Я впевнений, що виступ професійної трупи забезпечить гарні емоції та позитивний настрій нашої маленької громади”, – наголосив голова однойменної з фондом партією Геннадій Лагута.