Благодійники Херсонщини допомагають новоствореним громадам влаштовувати святкові дійства

Вчора, 24 серпня, у селищі Високопілля пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України за сприяння Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голови однойменної з фондом партії Геннадія Лагути.

Розпочалося святкове дійство з церемонії підняття Державного Прапору на центральній площі населеного пункту. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію  в  соціальній мережі.

Далі учасники бойових дій АТО та ООС провели автопробіг, в рамках якого відвідали могили загиблих побратимів. Також за участі представників органів місцевого самоврядування, установ та організацій, а також активних мешканців селища відбулася хода «Україна вишивана».

Зазначимо, що до святкування активно долучилася уся Високопільська територіальна громада. Зокрема протягом дня працювала виставка-ярмарок виробів народних умільців, де того ж можна було скуштувати традиційні українські страви старостинських округів. Крім того усіх присутніх очікувала музично-розважальна програма колективів та вихованців місцевих творчих закладів.

Завершився концерт виступом запрошеного артгурту «102-FM, діджея Бет-Бой з «Укротекою» та неймовірним масштабним феєрверком, який організував для громади Благодійний Фонд.

«Ми прагнемо зростити гідну спадщину для нашої країни, адже її велич залежить від людей, які борються за справедливість і мир. Саме тому 23 та 24 серпня закладами культури Високопільської ОТГ було проведено низку заходів присвячених святкуванню цих знакових дат. Хочеться із впевненістю сказати, що все заплановане вдалося на всі 100 відсотків. За це ми першочергово дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голові однойменної з фондом партії Геннадію Лагуті! Адже вони миттєво відгукнулися на наші пропозиції та допомогли у їх реалізації», – зазначає голова Високопільської громади Ганна Шостак-Кучмяк.

«Серпень – особливий місяць, бо він несе нам чудові свята – День Державного Прапора України та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України. Саме тому наша команда із задоволенням допомогла у реалізації святкування кожної з громад нашої Херсонщини. Бо Україна починається з нас!», – наголосив голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута.