Благодійники Херсонщини підставили дружнє плече підтримки медичному колективу Таврійська

Відтепер жителям Таврійська не потрібно їхати до сусідніх міст Нова Каховка чи Каховка, аби отримати медичну допомогу. У самому центрі громади відкрито першу чергу реконструкції міського лікарняного комплексу КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Таврійськ”.

Реконструкція медзакладу тривала три роки. Про це повідомляє заступник голови Херсонської обласної ради Геннадій Лагута на сторінці у соціальній мережі. Разом з головою Херсонської ОДА Ігорем Козиром та міським головою Таврійська Миколою Різаком він брав участь у відкритті медичного закладу.

“Світлі та просторі кабінети лікарів, сучасно облаштовані палати денного стаціонару, інноваційна лабораторія та новий реанімаційний автомобіль. Отримати якісну та повноцінну допомогу тут зможуть як дорослі, так і діти, а це понад 11 тисяч людей.

Благодійний фонд Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” під час відкриття передав керівництву закладу пульт від кондиціонеру, який допоможе регулювати температуру у приміщеннях лікарні. Крім того був придбаний багатофункціональний принтер-сканер, який пришвидшить процес документообігу.

Від себе особисто та Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» висловлюю медичним працівникам Херсонщини щиру повагу, дякую за щоденну працю, професіоналізм та цілеспрямованість!

Благодійний Фонд завжди готовий підставити дружнє плече підтримки.

Сьогодні Ви – наші герої, люди в білих халатах”!