Благодійники Херсонщини придбали для рятувальників знаряддя, яке захистить їхнє життя

Команда Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» продовжує марафон добрих справ на Херсонщині. Цього разу допомогу від Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» отримала державно-пожежна рятувальна частина, що в смт Велика Олександрівка.

Представники Фонду швидко відреагували на прохання керівництва і придбали рятувальникам бронежилет та каску 4-го класу захисту. Дане знаряддя допоможе працівникам ГУ ДСНС ідентифікувати вибухово-небезпечні предмети без шкоди для здоров’я, повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

«Професія рятувальника – благородна, відповідальна і доволі небезпечна. Тож повна комплектація рятувальника під час виконання службових обов’язків вкрай необхідна. Ми вдячні представникам Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за те, що оперативно відреагували на наше прохання та допомогли! Ми завжди пам’ятатимемо ваше добро», – повідомив начальник 7 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Херсонській області Володимир Захаренко.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «Працівники ГУ ДСНС України, рятуючи життя інших, нерідко ризикують власним, допомагають у надзвичайних ситуаціях та рятують від біди. Тож ми, у свою чергу, маємо подбати про те, аби під час чергового виклику, кожен з рятувальників мав необхідний комплект захисту для безпечного виконання своїх обов’язків. Давайте дбати один про одного!»