Благодійники Херсонщини влаштували циркову виставу для сільської малечі

Вчора, 23 червня, у селі Борозенське, що в Великоолександрівській ОТГ Херсонщини, відбулось  справжнє свято. Просто посеред населеного пункту розгорнулось яскраве шатро  Миколаївського цирку “Олександр”, відвідати який могли безкоштовно усі бажаючі.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Захід пройшов за підтримки Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голови однойменної з фондом партією Геннадія Лагути.

Стати частиною яскравого дійства та безкоштовно переглянути виставу зібралося понад 500 дітей та дорослих не лише з смт Борозенське, а й найближчих: Нової Кубані, Чарівного, Кучерського, П’ятихаток та Садка.

«За роки життя у населеному пункті не пам’ятаємо такого яскравого заходу, якому навколо себе вдалося об’єднати стільки людей. Для наших дітей цирк – свято, позитивні емоції і радість. Так хочеться, щоб подібних заходів було більше. А Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» дякуємо і сподіваємося на подальшу допомогу»,- місцеві жителі смт Борозеньске.

Крім вистави на дітей чекала смачна солодка вата та повітряні кульки від Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». Звичайно ж, не обійшлося без фотосесії дітей з аніматорами.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «Наші діти заслуговують на емоції, позитивні враження та щастя і зовсім не важливо, де вони мешкають. Ми маємо якомога більше створювати заходів, які їм до вподоби, аби це літо запам’яталося надовго. І цирк – лише частина того, що ми всі разом можемо подарувати нашим маленьким жителям 184 округу!»