Благодійники Херсонщини влаштували свято для малечі Нової Каховки

Яскравий, сучасний та безпечний ігровий майданчик для дітей з’явився у дворах ОСББ Букіна 64, Букіна 62 і Жовтнева 12 в місті Нова Каховка.

З відповідним зверненням мешканці багатоповерхівок звернулися до Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голови однойменної з Фондом партії Геннадію Лагуті ще на початку літа, повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Після тривалого обговорення вигляду та функціоналу майбутнього ігрового комплексу був заключений договір. Ще протягом кількох місяців тривало виготовлення спецзамовлення.

Та незважаючи на час очікування – сюрприз для малечі вдався! Адже відкриття майданчика супроводжувалося розважальною програмою та роздачею повітряних кульок.

“Відтепер наші діти будуть гратися в комфортному та затишному місці. До того ж тут ще й можна займатися спортом, це чудово! Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голові однойменної з Фондом партії Геннадію Лагуті за те, що виконали обіцяне!, – розповідає голова ОСББ Людмила Метьолкіна.

“Ми прагнемо аби наші діти зростали в комфортних та гідних умовах. І окрім навчальних закладів та гуртків необхідно окремо звертати увагу на їх дозвілля. Тож для малечі необхідно створювати цікаві та різнопланові майданчики для розваг, спілкування чи занять спортом!”, – наголосив голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута.