Благодійники Херсонщини забезпечили дитячий садочок побутовою технікою

Сьогодні до дитячого садочку «Малятко» в селі Кочубеївка, що на Херсонщині, доставили пральну машинку сучасного зразку. Нова техніка значно полегшить роботу колективу і сприятиме своєчасному зміненню як дитячої постільної білизни, так й інших виробів, які систематично потребують прання та дезінфекції.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі Благодійного Фонду.

На знак подяки працівники разом із вихованцями влаштувати для представників Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» святковий концерт.

«На такий подарунок у дитячому садку чекали. Приємно здивували і термін, за який від передачі листа з клопотанням до Геннадія Лагути і отриманням пральної машинки, пройшло не більше двох місяців. Добре, що у фонді так швидко відреагували на прохання», – відзначила депутат Кочубеївської громади Людмила Зелінська.

Голова однойменної з Фондом партії Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадій Лагута наголошує: «Ми маємо зробити все можливе, аби кожен заклад був оснащений як технікою для надання якісних знать, так і забезпечення чистоти. Комфорт дітей у садочках та школах – пріоритетний напрямок для нашої команди».