Благодійники Херсонщини забезпечили школярів молодших класів рюкзачками для спортивного одягу

Школярам 1-4 класів в Бериславському, Великоолександрівському, Високопільському, Нововоронцовському, Горностаївському, Великолепетиському районах та в Новокаховській ОТГ ще влітку роздали рюкзачки для змінного взуття, спортивного одягу.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку кандидата в народні депутати по 184 округу Геннадія Лагути у Фейсбук.

“Нещодавно на одній із зустрічей з виборцями, що проходила в Новій Каховці, до мене звернулися батьки школярів. Зокрема, вони висловили подяку за те, що політсила “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” заздалегідь, ще влітку роздала рюкзачки для змінного взуття, спортивного одягу учням 1 – 4 класів. І тепер, після того, як виникла потреба в такому взутті, вони із задоволенням ними користуються.
Окремо підкреслю, для спостерігачів на виборах, що ці рюкзачки отримали школярі в Бериславському, Великоолександрівському, Високопільському, Нововоронцовському, Горностаївському, Великолепетиському районах та в Новокаховській ОТГ до початку виборчої кампанії.
Мені дуже приємно, що діяльність команди “НАМ ТУТ ЖИТИ!” знаходить позитивні відгуки у жителів Херсонщини. Це надихає на нові корисні справи, якими ми займалися до виборів та будемо займатися після них.
Зроблено вже чимало, але ще більше попереду. Бо наша мета перетворити рідний край на місце, де люди живуть щасливо, із комфортом та задоволенням”, – пише Геннадій Лагута.