На Херсонщині благодійники перетворили звичайний день сільських дітей на справжнє свято

Миколаївський цирк-шапіто “Олександр” продовжує мандрувати населеними пунктами Херсонщини. Черговою зупинкою циркової трупи стало село Новокаїри, що на Бериславщині.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Показ вистави відбувся за підтримки Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та депутата Херсонської обласної ради Гамлет Овсепян. А на згадку про яскраву подію діти отримали повітряні кульки.

Традиційно в центрі населеного пункту розмістили великий намет, а клоуни разом із акробатами запрошували на виставу. До перегляду долучилося понад 300 мешканців сіл, серед яких і жителі сусіднього села Республіканець.

«Ви змогли перетворити звичайний день наших дітей на справжнє свято. Вони з нетерпінням очікували на цю виставу і були неймовірно задоволені після перегляду. Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за те, що знаходите час і кошти, аби порадувати нас та нашу малечі», – жителі села Новокаїри.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «Попри місця проживання дітей, вони мають право відвідувати культурно-розважальні заходи і отримувати незабутні емоції. Циркові вистави – одна з можливостей подарувати дітям ці враження та позитив. Наші діти гідні найкращого, тож працюємо над цим і далі».