Херсонські благодійники влаштували свято для сільської малечі

Вчора, 16 червня, у селі Кочубеївка, що поблизу смт Високопілля, справжнє свято – до населеного пункту завітав Миколаївський цирк «Олександр». Від самого ранку у центрі села розгорнули величезне шатро, а аніматори разом з акторами запрошували всіх безкоштовно долучитись до перегляду.

Подивитися на шоу акробатів, гімнастів, клоунів зібралося понад 300 глядачів з 14 населених пунктів Кочубеївської ОТГ, серед яких: Пригір’я, Орлове, Свободне, Заградівка та інші. Місце для перегляду знайшли і для людей з особливими потребами. Про це повідомляє Online НК з посиланням на соціальні мережі.

«Про запрошення цирку до нашої громади ми мріяли вже давно, а ось за допомогою Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та Геннадія Лагути бажане стало реальністю. Потрібно було тільки бачити ці щасливі обличчя малечі та батьків. Вони погодилися прийти на виступ ще неодноразово, аби отримати такі неймовірні емоції», – розповіла депутатка Кочубеївської ОТГ Людмила Зелінська.

Після перегляду всі бажаючі мали змогу сфотографуватися з акторами, а також отримали від Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» солодку вату та повітряні кульки.

Голова одноіменої з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «Наше завдання у щоденних турботах не забувати про веселощі для дітей. Сьогодні цирк у Кочубеївці приніс радості сотні діткам і це класно! Дитяча усмішка та гарний настрій – найбільша подяка для нашої команди».