Благодійний фонд “Н. Каховка” завітав до реабілітаційного центру

Як ми вже повідомляли, після проведення розважально-кулінарного фестивалю “Масниця 2019”, Благодійний фонд “Н. Каховка”  почав реалізацію запланових заходів з придбання та передачі медичним та освітянськім закладам всього необхідного, що потребують ці установи в першу чергу.

На минулому тижні благодійники придбали та передали запасні частини для медичного обладнання у відділенні інтенсивної терапії. А вчора вони разом з міським головою Володимиром Коваленком завітали до Новокаховського реабілітаційного центру, де на них з нетерпінням чекали.

Зрозуміла річ, що гості прийшли не з пустими руками. Для логопедичної групи Благодійний фонд придбав великий набір дидактичних матеріалів, який дуже необхідний для діточок з вадами мовлення.

Окрім занять з вихователями, педагогами, музичними спеціалістами, фізруками дітям потрібні ще й наглядні матеріали, адже більшисть занять проводиться в ігровій формі.

Керівництво закладу і його персонал завжди раді благодійникам і міському голові за увагу і піклування про їх вихованців.

Поділіться цим:
Останні новини:  
    Google-реклама:  
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial