Бортпровідницю рейсу PS 752 Катерину Статнік провели у вічність

Сьогодні, 21 січня, уродженці Херсонщини стюардесі рейсу PS 752 Катерині Статнік мало б виповнитись 28 років. Але вчора на її малій батьківщині в селищі Нова Маячка з Катериною попрощалися назавжди.

Такої жахливої долі для неї не могли передбачити ні рідні, ні односельці, ні друзі, які вчора зібралися у родиному домі Катерини, аби провести її в останню путь. Люди не стримували сліз, йшли з квітами, вінками та лампадками в руках.

До церемонії прощання долучилися і новокаховчани, адже Катерина навчалася та закінчила спеціалізовану середню школу № 8 в Новій Каховці. Перший заступник міського голови Леонід Чурсинов та секретарь міської ради Олександр Лук’яненко виказали матері та родичам Катерини Статнік слова глибокого співчуття з приводу трагічної події, яка безжалісно обірвала життя молодої людини. Зі своєю колишньою ученицею попрощались і вчителі школи №8, які навчали Катерину і виховували її в повазі до батьків та Батьківщини з першого до останнього класу.

З батьківської хати церемонія перенеслась до Свято-Миколаївського храму, де пройшов чин відспівування та прощання. Катерину поховали на новому цвинтарі у Новій Маячці. Вона мріяла літати і тепер назавжди залишилася на небесах янголом, який спостерігатиме за нами.

Світла память…

Фото “Перший регіональний