Частину Херсонщини віднесено до “жовтої” карантинної зони: додаткові обмеження

Рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС м. Херсон, Білозерський, Іванівський та Новотроїцький райони Херсонської області було віднесено до “жовтої” карантинної зони. Нове епідеміологічне зонування встановлено на 14 днів та почне діяти з 00 годин 00 хвилин 5-го жовтня (понеділок).

У зазначених населених пунктах діють всі обмеження “зеленої зони”, а також забороняється:

– відвідування установ соцзахисту, в яких перебувають люди похилого віку (крім тих, що надають послуги);

– робота після 24:00 та до 07:00 розважальних закладів (нічних клубів),  а також місць громадського харчування, крім доставки та замовлення на винос;

– діяльність хостелів;

– проведення масових заходів в закладах харчування у кількості більше ніж 20 осіб.

Крім того сьогодні на засіданні регіональній комісії з питань ТЕБ та НС було вирішено заборонити проведення у закладах освіти заходів, пов’язаними зі скупченням учнів (олімпіади, конкурси, екскурсії).

Також органам місцевого самоврядування рекомендують утриматися від організації та проведення масових заходів.

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв наголосив, що у час, коли в Україні та, зокрема на Херсонщині, щодня фіксують все більше випадків захворювання на COVID-19, варто неухильно дотримуватися протиепідеміологічних заходів.

“Ця хвороба не обирає людей за статтю та соціальним положенням. Тому звертаюся з проханням, будь ласка, дотримуйтеся рекомендацій, які можуть вберегти вас від захворювання. Вони легкі та всім відомі: носіть маски, якомога частіше мийте та дезінфікуйте  руки, дотримуйтесь соціальної дистанції. Станьте прикладом для інших та допоможіть лікарям у цій непростій боротьбі”, – наголосив очільник області.