Через COVID-19 показники навантаження на медичну систему Херсонщини зростають з кожним днем

Про це сьогодні, 4 жовтня, повідомив заступник голови Херсонської ОДА Микола Якименко під час селекторної онлайн-наради щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області за участю представників структурних підрозділів ОДА, керівників районів, тергромад та міст обласного значення.

Лише протягом вихідних в області виявлено 503 хворих. На жаль, зростає і смертність від коронавірусу.

«За всіма індикаторами Херсонщина відповідає «помаранчевому» рівню епідемічної небезпеки. Відповідно, це питання буде розглядатися під час засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС. Наразі всіх закликаю уникати масових заходів, дотримуватися протиепідемічних заходів, носити маски й користуватися антисептиками», – наголосив Микола Якименко.

Як зазначила в.о. директора Департаменту здоров’я ОДА Галина Кучер, показник захворюваності в області становить 370 випадків на 100 тисяч населення.

«Викликає занепокоєння щоденне збільшення завантаженості ліжок з киснем, що на сьогодні становить 64%. Велика кількість хворих у важкому стані, які підключені до апарату штучної вентиляції легень – 31 особа. Звертаю увагу на необхідність вакцинації, а також на важливість вчасного виявлення хвороби та відстеження контактних осіб», – поінформувала Галина Кучер.

Усю інформацію про коронавірус можна дізнатися за посиланням.

Адреси центрів та пунктів вакцинації.