COVID-19: у Новій Каховці 11 нових захворюваннь та летальний випадок

Станом на ранок 17 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 47 хворих на СОVІD-19 та 100 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 11 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА,  всього в області за останню добу виявлено 216 нових захворювань, з них – 11 у новокаховчан.

Стан хворих мешканців Нової Каховки задовільний, 10 осіб перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 1 людину, у якої тест показав наявність коронавірусу. Ще один хворий поступив з коронавірусом із Асканія Нова.

Також повідомляється, що вночі помер 66-річний мешканець Нової Каховки. Він мав пневмонію та COVID-19. Всього за минулу добу в області померло 14 хворих на коронавірус.

За даними, що надані головним лікарем ЦПМСД Заріною Зінченко, на обліку у центрі станом на ранок 15 грудня знаходиться 454 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 82 контактних з хворими на самоізоляції. За весь період 190 осіб побороли недуг.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!