COVID-19: у Новій Каховці 16 нових захворювань та летальний випадок

Станом на ранок 5 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходяться 27 хворих на СОVІD-19 та 123 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 16 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА,  всього в області за останню добу виявлено 333 нових захворювань, з них – 16 у новокаховчан.

Стан хворих мешканців Нової Каховки задовільний, 13 осіб перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До медичного закладу госпіталізовано 3 особи, ще 5 осіб одужало. За минулу добу до терапевтичного відділення ЦМЛ поступило 14 хворих на пневмонію.

Також повідомляється, що вчора помер 42-річний мешканець Нової Каховки. Він мав  пневмонію та COVID-19. Всього за минулу добу в області померло 6 хворих на коронавірус.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!