COVID-19: у Новій Каховці 2 нових захворювання та летальний випадок

Станом на ранок 10 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 31 хворий на СОVІD-19 та 117 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 2 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА,  всього в області за останню добу виявлено 213 нових захворювань, з них – 2 у новокаховчан.

Стан хворих мешканців Нової Каховки задовільний, 1 особа перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 1 особу, у якої тест показав наявність коронавірусу. Ще 6 осіб покинули медичний заклад, після одужання.

Також повідомляється, що вчора помер 79-річний мешканець Нової Каховки. Він мав  пневмонію та COVID-19. Всього за минулу добу в області померло 11 хворих на коронавірус.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!