COVID-19: у Новій Каховці 5 нових захворювань та летальний випадок

Станом на ранок 6 січня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 29 хворих на СОVІD-19 та 94 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 5 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА,  всього в області за останню добу виявлено 117 нових захворювань, з них – 5 у новокаховчан.

Стан хворих мешканців Нової Каховки задовільний, 3 особи перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 2 людини, у яких тест показав наявність коронавірусу.

Також повідомляється, що вчора померла 85-річна мешканка Козацького. Вона мала пневмонію та COVID-19. Всього за минулу добу в області померло 7 хворих на коронавірус.

За даними, що надані головним лікарем ЦПМСД Заріною Зінченко, на обліку у центрі станом на ранок 6 січня знаходиться 526 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 54 контактних з хворими на самоізоляції.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!