COVID-19: у Новій Каховці 9 нових захворювань та летальний випадок

Станом на ранок 8 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходяться 35 хворих на СОVІD-19 та 126 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 9 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА,  всього в області за останню добу виявлено 333 нових захворювань, з них – 9 у новокаховчан.

Стан хворих мешканців Нової Каховки задовільний, 3 особи перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення переведено з терапії 6 осіб, у яких тест показав наявність коронавірусу. Серед них – один медичний працівник.

Також повідомляється, що вчора померла 85-річна мешканка Нової Каховки. Вона мала  пневмонію та COVID-19. Всього за минулу добу в області померло 12 хворих на коронавірус.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!