COVID-19: у Новій Каховці триває робота штабу з ліквідації наслідків пандемії

У Новокаховській ОТГ Херсонщини в структурі органів виконавчої влади діє управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення,  на яке серед іншого покладені функції підтримання готовності громади до протидії можливим новим хвилям коронавірусної інфекції. 

Про це редакції Online НК повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Олександр Бараніченко.

Серед напрямків діяльності УНСтаЦЗН продовжується робота штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням корона вірусної хвороби COVID-19 на території Новокаховської міської ради.

Так, у серпні проведено 1 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Організовано роботу COVID – патрулів, за серпень складено 6 актів  за порушення умов карантину.

Перевірено стан готовності 7 захисних споруд цивільного захисту.

Згідно плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях міста у 2021 на підприємствах міста у серпні спеціальні об’єктові тренування не проводились. Навчання у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області та Новокаховських міських курсах ІІІ категорії  відповідальні за цивільний захист особи у серпні не проходили.

Через засоби масової інформації було розміщено 3 оголошення з навчальними, попереджувальними та інформаційними матеріалами з питань цивільного захисту.

З метою підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області прийнята участь у командно-штабному навчанні з органами управління та силами цивільного захисту Каховської районної державної адміністрації.

Станом на 1 серпня 2021 року профінансовано заходів з оборонної роботи на загальну суму – 978,307 тис.грн., в т.ч.:

– 475,399 тис.грн. – утримання нежитлової будівлі, призначеної для тимчасового перебування військовослужбовців Збройних Сил України;

–  472,244 тис.грн. – надання матеріальної допомоги військовій частині А1736;

–  15,664 тис.грн. – надання матеріальної допомоги військовій частині А1836;

–  15,000 тис.грн. – надання матеріальної допомоги військовій частині А7362

На протязі звітного періоду:

– проведені видатки на утримання апарату управління;

– підготовлена та подана фінансова, звітність за липень 2021 року до Державної казначейської служби, фінансового управління міської ради;

– оформлення договорів на постачання послуг та закупівлю необхідних матеріалів у 2021 році та проведення закупівель.