COVID-19: у Новокаховській ЦМЛ за добу 14 нових госпіталізованих та 2 летальні випадки

Станом на 24 вересня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 83 хворих на СОVІD-19 та 24 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 15 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 330 нових захворювань, з них 15 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ,  стан 8 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано: 57-річна мешканка Дніпрян, 66-річна мешканка села Обривка, 72-річна мешканка села Корсунка, а також четверо жителів Нової Каховки у віці від 41 до 89 років. Стан хворих середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 7 хворих з територіальних громад Бериславського, Каховського районів та міста Таврійськ.

Минулої доби до терапевтичного відділення госпіталізовали 1 хворого на пневмонію.

Вчора в інфекційному відділенні померли: 75-річна мешканка села Нові Лагері та 61-річний мешканець Великої Олександрівки. Вони хворіли на пневмонію та COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1184 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 24 вересня на обліку перебуває 34 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1121 особу, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!