COVID-19: у Новокаховській ЦМЛ за добу 16 нових госпіталізованих та 1 летальний випадок

Станом на 2 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходяться 117 хворих на СОVІD-19 та 35 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 4 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 420 нових захворювань, з них 4 – у мешканців Нової Каховки.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, до інфекційного відділення госпіталізовано 4 хворих, які мешкають в Новій Каховці, з яких 3 жінки та 1 чоловік. Стан хворих середньої тяжкості. Відомості про безсимптомних хворих відсутні.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 12 хворих з територіальних громад Каховського району.

До терапевтичного відділення госпіталізували 8 хворих на пневмонію, серед них двоє дітей: двох і трьох років.

На жаль, вчора в інфекційному відділенні померла 59-річна мешканка села Сергіївка, Каховського району. Вона хворіла на пневмонію та COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1249  безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 2 жовтня на обліку перебуває 40 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1155 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!