COVID-19: у Новокаховській ЦМЛ за добу 20 нових госпіталізованих та 2 летальні випадки

Станом на 29 вересня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 100 хворих на СОVІD-19 та 29 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 15 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 348 нових захворювань, з них 15 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ,  стан 6 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 9 хворих, які мешкають в Новій Каховці, з яких 8 жінок та 1 чолові. Стан хворих середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 11 хворих з територіальних громад Бериславського, Каховського районів та міста Таврійськ.

До терапевтичного відділення госпіталізували 5 хворих на пневмонію.

Вчора в інфекційному відділенні померли: 64-річна мешканка села Христівка, Каховського району та 71-річний мешканець села Костирка, Бериславського району. Вони хворіли на пневмонію та COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1214 (за останні три дні виявили 30 безсптомних хворих) безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 29 вересня на обліку перебуває 40 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1145 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!