COVID-19: у Новокаховській громаді за добу виявили 52 нових інфікованих, 6 хворих померли

Станом на 19 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 139 хворих на СОVІD-19 та 25 – на пневмонію. За минулу добу в громаді зафіксували 52 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 880 нових випадків захворювання, з них 52 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 42 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 10 хворих, які мешкають у Новій Каховці та селах громади. Їх стан середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 3 хворих з територіальних громад  Каховського району.

До терапевтичного відділення госпіталізували 14 хворих на пневмонію.

Вчора в інфекційному відділенні померли шість хворих мешканців Новокаховської громади. Вони хворіли на пневмонію та COVID-19. В терапевтичному відділенні помер новокаховчанин, який хворів на пневмонію.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 28 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 10 людей, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1539 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 19 жовтня на обліку перебуває 88 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1305 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!