COVID-19 в Каховському районі: 20 нових випадків за добу

В Каховському районі минулої доби зафіксовано 20 випадків захворювання на COVID-19з них 6 – в Новокаховській громаді.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 150 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Померли 6 людей (4 жінки та 3 чоловіка). Мали пневмонію та COVID-19.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ до інфекційного відділення госпіталізовано 6 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді. Їх стан середньої тяжкості. До терапевтичного відділення госпіталізували 2 хворих на пневмонію жителів громади.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 8 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 5 людей, що хворіли на пневмонію.

За даними Генерального директора КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Олени Ходорковської у Центрі первинної медико-санітарної допомоги за останню добу щеплення від COVID-19 зробили 302 особи.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!