Covid-19: за добу у Новокаховській ЦМЛ нових хворих удвічі менше, ніж одужань

Минулої доби до інфекційного відділення Новокаховської Центральної міської лікарні, госпіталізували 15 хворих на Covid-19, а виписався після одужань 31 пацієнт. Про це редакції Online НК повідомило керівництво лікарні.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 830 нових захворювань, з них 12 – у мешканців Новокаховської громади (дані по безсимптомним хворим відсутні).

До інфекційного відділення Новокаховської ЦМЛ з терапевтичного переведено 5 хворих, які поступили в лікарню з діагнозом пневмонія. Але після тестування у них виявили захворювання на коронавірус. Також за добу госпіталізовано 7 нових хворих на коронавірус, які мешкають у Новій Каховці та селах громади. Їх стан середньої тяжкості.

Окрім цього, за добу до інфекційного відділення госпіталізували 3 хворих з територіальних громад Бериславського та Каховського районів.

За добу до терапевтичного відділення госпіталізували 18 хворих на пневмонію.

Таким чином, станом на 16 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 123 хворих на СОVІD-19 та 42 – на пневмонію.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!