За добу COVID-19 забрав життя семи жителів Новокаховської громади

Минулої доби в Новокаховській громаді Херсонщини медики виявили 67 нових хворих на COVID-19 та зафіксували 9 летальних випадків, з яких 7 – від коронавірусу і 2 – від пневмонії.

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 1225 нових випадків захворювання, з них 67 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 55 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 12 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді. Їх стан середньої тяжкості.

До терапевтичного відділення госпіталізували 8 хворих на пневмонію жителів громади.

Вчора в інфекційному відділенні померли сім мешканців Новокаховської ОТГ. Вони хворіли на пневмонію та COVID-19. В терапевтичному відділенні померли двоє жителів громади, які хворіли на пневмонію.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 13 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 2 людей, що перехворіли на пневмонію.

Станом на ранок 29 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходились 134 хворих на СОVІD-19 та 39 – на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1873 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 29 жовтня на обліку перебуває 115 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1586 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!