Це не останнє виключення зі “Слуги народу” – експерт про Скороход та Полякова

Виключення з фракції “Слуга народу” народних депутатів Анни Скороход та Анатолія Полякова не буде останнім.

Таку думку в ефірі “Прямого” висловив директор Інституту світової політики Євген Магда.

“Є кілька моментів, на які варто звернути увагу. По-перше, я не пам’ятаю, щоб законодавство зобов’язувало всіх членів фракції голосувати абсолютно однаково. І тут все досить чітко. По-друге, якщо фракція так вважає, то вона безумовно має право виключати членів фракції. І для них це не означатиме позбавлення депутатського мандату, оскільки обоє обрані мажоритарними округами. І відповідно вони самі робили вибір, як кандидати мажоритарники”, – сказав Магда.

Він зауважив, що тільки депутати, які обрані за партійним списком тієї чи іншої політичної сили, зобов’язані входити до фракції.

“Те, що пані Скороход достатньо емоційна, я не думаю, що це унікальний випадок в історії українського парламентаризму. Але, якщо фракція виключає настільки швидко, то скажу тільки одне – процес подібного очищення у фракції “Слуга народу” розпочався набагато швидше, ніж почався процес подібного очищення у фракції провладної партії минулого скликання “БПП” чи “Народний фронт”. Тому я думаю, що це не останнє виключення”, – додав Магда.

Поділіться цим:
Останні новини:  
    Google-реклама:  
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial